top of page
  • Foto van schrijverLieve Verhelst

Telstar – Schelle A 55 - 33 (26 – 13)


De bezoekers waren met negen, en konden dus regelmatig wisselen en rusten, waardoor ons zestal weer de mouwen moest opstropen. We waren ginds trouwens met 1 luttel puntje gaan verliezen, en dat wisten onze spelers nog zeer goed. Voor de match was er een minuut stilte voor het overlijden van de moeder van de coach, maar daarna was iedereen energiek en klaar om te starten. Gus M. dirigeerde zijn troepen, zorgde dat al zijn krijgers konden scoren, en Courage (6p) glipte overal doorheen (1°Kw.: 14/7) .

In het tweede kwart liep het aanvallend spel iets minder vlot, maar de twee Gussen konden de score toch nog op een aanvaardbaar peil houden. Verdedigend bleef iedereen werken, en dat zorgde voor een 12/6 tussenstand. We bleven op het dubbele aantal punten, maar dat is verder op de match niet vol te houden (Rust: 26/13) .

Na de rust werd door de bezoekers de druk en het tempo gevoelig de hoogte in gejaagd. We kregen het moeilijk en vooral hun n15 (9p) beleefde zijn glorie moment. Op zulke momenten kan je altijd rekenen op diesel Gus S, die onder stoom gekomen was. Zij hadden nu het dubbele van onze punten (9/18) en kwamen gevaarlijk op 4 punten (3°Kw.: 35/31) .

In het laatste kwart moesten we hierop een weerwoord vinden. Het was nu onze beurt om ons spel op te dringen. Onder toeziend oog van gelegenheidscoach Alan slaagde onze ploeg hierin met grote onderscheiding. Heel de ploeg werkte hard, en vooral door ons verdedigend werk werd Schelle uitgeschakeld. De twee Gussen maakten het merendeel van de punten en door een 20/2 neer te zetten, maakten we er nog een schitterende overwinning van.

Gus Somers 7-7, Gus Matthys 14-14, Courage Owieadolor 6-6, Renee Van Eyken 5-0, Roberto Van den Hende 4-10 .

Vrije worpen: 7/16.

26 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Telstar U14 – Melsele B 49 – 27 (26 – 16)

We begonnen met volle overgave en inzet, en dat rendeerde. Ongeveer iedereen kwam onder het bord, en er werd goed afgewerkt. Onze inzet en snel spel werkte wel op de bezoekende coach haar zenuwen, maa

Telstar – Mercurius C 73 - 28 (36 – 13)

Hetzelfde verhaal als vorige thuismatch, weer maar met vijf. Nu was Sien vervangen door Roberto, en de andere 4 bleven op post. De bezoekers waren met negen, en konden dus regelmatig wisselen en ruste

Telstar – Willebroek A 48 - 27 (18 – 16)

Blijkbaar was er deze week een algemene weekend planning, want we geraakten amper aan voldoende spelers. Gelukkig wou Sien uit verlof over en weer komen om de match te spelen, zodat we dan toch met vi

bottom of page