top of page
  • Foto van schrijverLieve Verhelst

Telstar B – Geel C 83 – 56 (41 – 29)


Geel arriveerde met 11 spelers die een mix waren van jong en oud (ervaren), en wij moesten aantreden met 6,5 spelers (Glenn zou trachten er te zijn met de rust, waarvoor dank). Normaal moesten we de overwinning thuis kunnen houden, maar vorige vaststelling hield een risico in. In het eerste kwart geraakten we moeilijk in de zone van de waarheid, en als we ons dan toch konden doorzetten werd er veelal besloten met een misser. Gelukkig heeft onze ploeg ervaring genoeg om het dan maar over een andere boeg te gooien, en met drie bommen van drie verschillende spelers konden we het kwart toch binnen halen (1°Kw.: 19/15) .

In het tweede kwart kwamen we eindelijk op dreef. Nick (nu op snelheid gekomen) en Michiel scoorden elk 7 punten en de overige spelers bleven het de bezoekers moeilijk maken. We lukten een mooie 22/14, en creëerden zo een 12 punten kloof (Rust: 41/29) .

Na de rust trachtte Geel nog de bakens te verzetten. Maar onze spelers, met de gearriveerde Glenn als spelverdeler, konden zich nu volledig op hun normale doen concentreren. Bij ons kon zowat iedereen scoren, terwijl bij Geel slechts 2 spelers voor de punten moesten zorgen. Dit was een handicap, en dus schreven we ook dit kwart (15/12) op onze naam (3°Kw.: 56/41) .

In het vierde kwart veranderde er niet veel meer. Integendeel, het waren wij die vooral door toedoen van Nick (14p) nog een tandje bij staken. We sloten het kwart af op 27/15, en na deze goede prestatie was onze overwinning zeker verdiend .

Glenn Brabants, Filip Leemans 5-3, Nick Hedeman 10-14, Wim Teugels 4-5, Mathias De Decker 5-6, Remi Vandenbroeck 5-4, Michiel De Keyser 12-10.

2pt inside 15/35 (Mathias 3/5, Wim 3/6), 2pt outside 8/16 (Michiel 4/6), 3pt 8/19 (Remi 1/1, Michiel 3/5, Nick 2/5, Filip 2/8) = 42%

Vrije worpen: 13/22 (Nick 6/7, Mathias 3/4, Michiel 2/5) = 59%

29 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Rumst A - Telstar B 43 – 47 (19 – 23)

Alle begin is moeilijk, en dat was dit seizoen niet anders. Vrijdag avond een telefoontje, en we wisten meteen dat onze eerste match niet doorging wegens Corona perikelen. Dan maar direct naar de twee

Gembo D - Telstar B 77 – 71 (33 – 36)

We recupereerde Wouter C, hierdoor kwamen we al aan 7 spelers. Maar wel zonder Jonas en met Wim (afgevaardigde) en Mathias (coach) gekwetst op de bank. Ons spel was dit kwart niet ondermaats, maar we

Telstar B – Okido C 43 – 61 (17 – 34)

In Okido waren we in de heenmatch gaan winnen met één punt (75/76). Maar we zijn nog steeds zonder coach (operatie) en nu vorige week Wim en Mathias gekwetst zijn uitgevallen en Remi nog maar op halve

bottom of page