• Coach Veerle

Olicsa - Telstar U10B


Pal in het centrum van Antwerpen ! Heleen kwam ons team versterken om tegen dit Olicsa te spelen.

De eerste quart speelde het paarse team gefocussed en als 1 team. Verre passen, fast breaks (al kennen ze die term nog niet), goede en vooral juiste defense. Deze quart was dan ook voor ons. 4-8

Wat er daarna gebeurd is.... Zoals Coach Veerle voor de wedstrijd zei ' Als je niet scoort kan je niet winnen dus elke kans die je krijgt moet je afwerken..' sommigen hadden het begrepen, anderen blijkbaar niet. Nochthans is de tekening van Marthe duidelijk... de pijl gaat er mooi in LOL

De inzet in aanval was er nog. Maar ons probleem is dat sommigen onder de goal niet scoorden. Dat we liever proberen te scoren met 3 verdedigers rond ons dan terug uit te passen, we geen rebounds hadden, over onze eigen voeten vallen en we ons bij het dribbelen de bal te gemakkelijk laten ontfutselen. Het gevolg is dat we zo het vertouwen in onze ploeggenootjes verliezen. De 2de quarter en de 3de moesten we ondanks onze inzet afgeven. 12-6, 14-8

De 4de quart en dan vooral de laatste speelminuten speelden we futloos. Verdedigend lieten we ondanks onze steals steken vallen Waar de anderen hun drive gevonden hadden waren wij onze kracht en energie kwijt. Inbound lukte niet meer en we gaven meer foutieve passen wat we elke keer met tegenpunten moesten bekopen. 12-2

Spijtig maar dit hadden we terug mee naar huis kunnen nemen. Revanche binnen 2 weken dus !

en hopelijk dan met de juiste 'superpowers' !

Spelers: Kyllian, Marten, Lenne, Eliot, Patrick, Samuel, Marthe, Heleen

coach Veerle

#20172018

22 keer bekeken

Recente blogposts

Alles weergeven

© 2020 BBC Telstar Mechelen