top of page
  • Foto van schrijverLieve Verhelst

Telstar B – Baskas B 60 – 47 (34 – 27)


De heenmatch hadden we verloren met 8 punten, dus hadden we nog iets goed te maken. We scoorden tamelijk vlot, maar vooral Baskas vond in dit kwart geen oplossing om door onze sterke verdediging te komen (1°Kw.: 17/5) .

Het 2de kwart verliep voor ons aanvallend bijna op dezelfde manier, alleen was Baskas nu wakker geschoten (17/22), en deden er nu alles aan om onze stellingen te bestoken (Rust: 34/27) .

De rust had onze spelers blijkbaar goed gedaan, en we speelden weer met de intensiteit van het eerste kwart. Buiten een gelukte driepunter van hun nr4 was hun scorend vermogen (18/9) weer helemaal verloren gegaan (3°Kw.: 52/36) .

Het vierde kwart bleven we hun score beperken, maar ook onze krijgers werden moe, en onze score bleef ook beperkt (8/11). Al bij al een verdiende zege voor onze ploeg. Blijkbaar hebben de shotoefeningen in de week goed geholpen, want op dat vlak was het een van onze beste matchen .

Nick Hedeman 2-0, Wouter Op de Beeck 5-6, Tim Ballon 2-0, Tim Geeraerts, Mathias De Decker 4-8, Jan Poplemon 12-4, Lucas Mahieu 0-3, Christophe Leysen 2-1, Josse Gobel 7-4 .

Vrije worpen: 18/26 (Jan 4/4, Mathias 6/8, Christophe & Josse 3/4) = 69%

28 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Rumst A - Telstar B 43 – 47 (19 – 23)

Alle begin is moeilijk, en dat was dit seizoen niet anders. Vrijdag avond een telefoontje, en we wisten meteen dat onze eerste match niet doorging wegens Corona perikelen. Dan maar direct naar de twee

Gembo D - Telstar B 77 – 71 (33 – 36)

We recupereerde Wouter C, hierdoor kwamen we al aan 7 spelers. Maar wel zonder Jonas en met Wim (afgevaardigde) en Mathias (coach) gekwetst op de bank. Ons spel was dit kwart niet ondermaats, maar we

Telstar B – Okido C 43 – 61 (17 – 34)

In Okido waren we in de heenmatch gaan winnen met één punt (75/76). Maar we zijn nog steeds zonder coach (operatie) en nu vorige week Wim en Mathias gekwetst zijn uitgevallen en Remi nog maar op halve

bottom of page