top of page

Telstar B – Mercurius B 63 – 47 (35 – 21)

  • Foto van schrijver: Lieve Verhelst
    Lieve Verhelst
  • 22 okt 2016
  • 1 minuten om te lezen

Nick liet zien dat hij deze keer beter geïnspireerd was dan vorige match (10p), en leek ongrijpbaar voor de defensie van Mercurius. Josse stuurde zijn troepen vooruit, en vergat ook niet zelf zijn (scorend) steentje bij te dragen, en we konden het eerste kwart met een kleine voorsprong van vier punten afsluiten (1°Kw.: 19/15) .

In het tweede kwart kwam zowat iedereen tot scoren, maar vooral verdedigend (Tim B. was nu heer en meester onder het bord), klopte het plaatje helemaal. De bezoekers wisten even niet van welk hout pijlen maken en lukte slecht 6 punten (16/6), een aantal dat Nick nu ook lukte (Rust: 35/21) .

Na de rust werd het evenwicht hersteld, en Mercurius deed er alles aan om iets van onze voorsprong af te knabbelen, maar we hielden (13/13) stand (3°Kw.: 48/34) .

In het vierde kwart kwamen de bezoekers toch sterk opzetten. Maar op dat mogelijk kantelmoment, waren ze Tim G. vergeten, zijn 4 punten op een rij zorgde terug voor de nodige rust binnen ons team, en wanneer een van hun topscoorders met een 5de fout uitviel, kwam onze zeer verdiende zege niet meer in gevaar .

Nick Hedeman 16-3, Wouter Op de Beeck 2-3, Tim Ballon 4-6, Tim Geeraerts 0-4, Mathias De Decker 2-6, Christophe Leysen 2-2, Josse Gobel 7-0, Dennis Van den Bosch, Bart Bruggeman 2-2, Kevin Buelens 0-2 .

Vrije worpen: 11/21 (Tim G. 2/2, Wouter 3/4, Nick 4/7, Mathias & Josse 1/4) = 52%

Recente blogposts

Alles weergeven

Comentarios


Asia Nails.GIF
Vos-fannes.jpg
Beneden den Berg.GIF
Fietsbarak.png
Proxy.PNG
LogoZ VDB 6x6 - nobrocom(4).tif
Ambrogio.png
Bram Van Dessel.png
Huntr.png
Raad.png
De FritBerg.jpg
TELSTAR_Animo-Rijmenam_NEW.png
Logo wit transp.jpg

©2020 by Telstar B.B.C. Mechelen

bottom of page