top of page
  • Foto van schrijverLieve Verhelst

Telstar A – Olicsa B 79 – 48 (35 – 21)


We begonnen twijfelend aan deze wedstrijd. Lars zorgde voor wat weerwerk, maar na 9 min. stond het 9/14. Dit was geen goede uitslag voor het eerste kwart, en daarom zorgde Geert (2p) en Alan (3p) op de valreep nog voor een gelijke stand (1°Kw.: 14/14) .

In het tweede kwart staken we een tandje bij, en Olicsa had het op dat moment zeer moeilijk. Zowel verdedigend als aanvallend waren we baas op het veld, en dat weerspiegelde zich zeker in de cijfers van dit kwart (21/7), en het verdiende kloofje was een feit (Rust: 35/21) .

Na de rust bleef op het plein hetzelfde spelbeeld zichtbaar. Het verschil was weliswaar minder duidelijk dan in het vorige kwart, maar mede door de 8 punten van Peter (20/13), groeide onze voorsprong tot 21 punten (3°Kw.: 55/34) .

In het vierde kwart veranderde er weinig (24/14), alleen waren het nu vooral Maarten en Lars (elk 8p) die afwerkten .

Alan Buelens 7-0, Geert Van Eyken 2-5, Maarten Bynens 2-10, Stef Vandyck 6-4, Lars Foste 6-10, Peter Nuytens 3-8, Brent Op De Beeck 6-1, Robin Pelgrims 2-3, Bert Belckx 1-3 .

2pt inside 21/38 (Brent 3/3, Stef 5/7), 2pt outside 8/19 (Lars 4/7), 3pt 2/14 (Alan 2/6) = 44%

Vrije worpen: 15/20 (Maarten 4/4, Geert 3/3, Lars 2/2) = 75%

14 aanv.rebounds (Geert, Peter & Bert 3), 37 verd.rebounds (Geert 9, Peter & Bert 5, Maarten & Lars 4), 9 balverliezen, 6 steals (Geert & Bert 2), 8 assists (Peter 3, Stef 2), 2 block shots (Geert & Bert).


25 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

De vorige match lag nog zwaar op ons maag, en Geranimo moest het spijtig genoeg dus bekopen. Na 5 min. was het al 14/4, met een time-out als gevolg. Deze bracht echter weinig soelaas, en we liepen (Pe

Dit was dus “de match” van onze reeks, de twee koplopers tegen elkaar. Het kondigde zich aan als een fysiek treffen tussen de twee sterkste ploegen uit de reeks, alleen was het spijtig te noemen dat d

We zijn een goed seizoen bezig, en de laatste match van het jaar moest dit gevoel bestendigen om met een goed gevoel 2020 in te stappen. Alleen was daar in het eerste kwart niet veel van te merken. Al

bottom of page