top of page
  • Foto van schrijverLieve Verhelst

Duffel B - Telstar A 66 – 58 (30 – 28)


De kampioen van 3de prov.A (Duffel) en van 3de prov.B (wij dus) moesten nog eens tegen elkaar om de “algemene kampioen” aan te duiden. Kampioen wordt ge volgens mij niet na één match, maar na een gans seizoen, maar het is niet anders. En het kon daarbij nog een plezant matchke worden om het seizoen af te sluiten, ware het niet dat verscheidene van onze spelers om verschillende redenen hadden afgezegd. Deze matchen zijn dit jaar ook heel laat waardoor er zelfs veel forfaits waren van ploegen voor andere test matchen. Wij dus naar Berlaar (neutraal terrein) met 4 basis spelers, 2 spelers van de B ploeg plus 2 junioren. Duffel begon furieus aan de match, en bij ons (zoals een beetje gevreesd) draaide het vierkant. We zaten na dit kwart dan ook met een achterstand van 9 punten. Dat is nog niet dramatisch, maar deze tegenstrever was ook een kampioenen ploeg, en dus niet zomaar een ploeg uit onze reeks (1°Kw.: 20/11) .

In het 2de kwart waren we direct mee in het verhaal. Vooral Geert (nu echt aan zijn laatste match bezig) haalde met 10p het kwart binnen, en de achterstand slonk van 9 naar 2 punten (10/17). En nu moest ons sterkste derde kwart nog komen (Rust: 30/28) .

Na de rust starten we met dezelfde flow als we het vorige gestopt waren. Traag maar zeker kwamen we er op en er over (40/41). Duffel bleef echter wisselen zonder kwaliteitsverlies, en dat werd ondanks twee bommen van Alan te zwaar (18/15) voor onze ploeg (3°Kw.: 48/43) .

Het vierde kwart werd afgesloten met dezelfde cijfers (18/15) en Duffel won deze match dan ook verdiend. In het laatste kwart moesten Geert en Peter alle punten maken, dus is het ook niet verwonderlijk dat we het onderspit moesten delven. Met twee basisspelers meer hadden ook de invallers beter tot hun recht kunnen komen, en dan zat er waarschijnlijk meer in. Tevens moeten we opmerken dat we van in onze competitie betere arbitrage gewoon waren. Onze play-makers omver lopen mocht blijkbaar, en dit terwijl Duffel 23 vrije worpen mocht nemen tegenover 11 voor ons.

Geert, we wensen U het allerbeste verder, maar we zullen U (en ook uw punten) missen volgend seizoen .

Alan Buelens 8-6, Geert Van Eyken 12-14, Nick Hedeman, Wim Teugels, Jan Poplemon 2-0, Remi Vandenbroeck, Peter Nuytens 2-10, Brent Op De Beeck 4-0 .

Lay-up 1/1 (Peter), 2pt shots 21/52 (Geert 11/15, Peter 5/10, Brent 2/3, Alan 2/5), 3pt 3/17 (Alan 3/9) = 36%

Vrije worpen: 5/11 (Geert 4/8, Alan 1/1) = 45%

6 aanv.rebounds (Geert 4, Peter 2), 35 verd.rebounds (Brent 8, Remi 7, Peter 6, Geert 5, Alan 4), 15 balverliezen, 4 steals (Alan, Geert, Jan & Peter), 3 assists (Alan), 4 block shots (Geert & Remi 2).

29 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Telstar A – Geranimo B 101 – 64 (48 – 29)

De vorige match lag nog zwaar op ons maag, en Geranimo moest het spijtig genoeg dus bekopen. Na 5 min. was het al 14/4, met een time-out als gevolg. Deze bracht echter weinig soelaas, en we liepen (Pe

Telstar A – Willebroek C 63 – 71 (36 – 38)

Dit was dus “de match” van onze reeks, de twee koplopers tegen elkaar. Het kondigde zich aan als een fysiek treffen tussen de twee sterkste ploegen uit de reeks, alleen was het spijtig te noemen dat d

Malle C - Telstar A 45 – 60 (28 – 14)

We zijn een goed seizoen bezig, en de laatste match van het jaar moest dit gevoel bestendigen om met een goed gevoel 2020 in te stappen. Alleen was daar in het eerste kwart niet veel van te merken. Al

bottom of page